Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 29 ürün görüntüleniyor.

Seksi Elbise Modelleri, Dekolte Elbiseler, Mini Etek Modelleri

Bir kadının karşı cinse daha çekici gözükeceği ürünler arasında seksi elbise ve dekolteli elbise modelleri yeralmaktadır. Genelde kadın müşterilerimiz evde partnerinizle yemek yerken ya da bir clube eğlenmeye giderken dekolte elbise modelleri tercih ediyorlar.

Seksi elbise modelleri genelde mikro ve ince kumaşlardan hazırlanmaktadır. Göğüs dekolteli elbiseler, sırt dekolteli elbiseler ve bacak dekolteli mini elbiseler olmak üzere farklı türleri bulunmaktadır.

Bir erkeğin görerek etkilendiğini bilen kadın müşterilerimiz, seksi elbise modelleri ile sitemizdeki birçok iç giyim modelini kombinleyerek kullanmaktadırlar. Dekolteli seksi elbise modellerini genelde güzel bir string ile giymektedirler. Genelde mini elbise giyerken jartiyer çorabı ya da seksi külotlu çorap tercih edilmektedir. File Jartiyer çorabı ya da file külotlu çorap en çok tercih edilen çorap modelleridir.

Seksi elbise modelleri genelde standart bedenli olarak üretilmektedir. Erotik elbise modelleri, üretilen kumaşın esnek olması ve vücuda yapışması ile daha seksi görüntüye sahip olmanızı sağlayacaktır. Çoğunluklu olarak siyah, kırmızı ve beyaz renklerle üretilmekte olup bir çok renk seçeneği mevcuttur.

Göğüs ölçüsü büyük olan kadın müşterilerimiz, göğüs dekolteli elbise modellerini daha çok tercih etmektedirler.

Seksi elbise seçerken giyeceğiniz ortamı göz önünde bulundurarak model seçmeniz doğru olacaktır. Üretilen bazı modellerin kumaşının ince olması, iç çamaşırlarının gözükmesine neden olmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.