Sıralama seçin
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Seksi Kostüm , Fantazi Kostüm Modelleri

Özel hayatında farklılık arayan müşterilerimizin en çok tercih ettikleri ürünler arasında seksi kostüm modelleri yer almaktadır. Özel olarak tasarlanan modellerimizde seçenek çok fazladır.

Seksi kostüm modelleri meslek gruplarından mitolojik kahramanlara kadar bir çok modelde hazırlanmaktadır. Dilerseniz yaramaz bir sekreter, dilerseniz görevini iyi yapmayan bir hizmetçi, dilerseniz bir polis.

Özel hayatları renkli olan insanların ilişkilerinin daha sağlıklı olduğu bilimsel bir gerçek. Bu gerçekten yola çıkan çiftler fantazi kostüm modelleri ile gecelerini daha eğlenceli hale getiriyorlar. Yoğun iş yaşantısı ve stresli bir günün ardından, görevini tam yapmayan yaramaz bir hizmetçi ya da sert bir polis ile eğlenceli bir gece geçirmek istemez misiniz? Seksi kostüm modelleri jartiyertakim.com aracılığı ile kapınızda.

Sağlıklı bir ilişkinin en önemli parçalarından birisi cinsel hayattır. Dansöz kostümü ile gecenizi ısıtmaya başlarken asker kostümü ile emirler yağdırabilirsiniz. Seksi kostüm modelleri ile bu tarz küçük oyunlar cinsel hayatınızın daha renkli olmasını sağlayacak.

Fantazi kostüm modelleri erkek müşterilerimizin, farklı bir karakter ile yaşamak istediği oyunları oynaması için en güzel yardımcıdır. Ayrıca partnerleri ile daha unutulmaz bir gece yaşamak isteyen kadın müşterilerimizin de seksi kostüm modelleri vazgeçilmezleri arasında.

Seksi Kostüm Nasıl Seçilir?

Burada önemli olan unsur kadın ve kadının girmek isteyeceği karakterdir. Hizmetçi kostümü ile partnerinin isteklerini yerine getiren bir hizmetçi mi? Yoksa partnerine emirler yağdıran, Yunan Mitolojisinden bir Tanrıça mı? Fantazinize uygun onlarca seksi kostüm modelleri sitemizde.

Kadınlar genelde ilk kostüm tercihlerinde çekinik kalabiliyorlar. O kostümün karakterine girmekte zorlanabiliyorlar. Unutmayın, özel hayatınızı daha renkli kılan şey bu heyecan ve farklılık.

Seksi kostüm modelleri tül, mikro ve lame (deri) kumaştan üretilmektedir. Tekrar yıkanabildiği için sürekli olarak kullanılabilirsiniz.

Ürün modellerine göre renk ve beden seçenekleri bulunmaktadır.

Jartiyertakim.Com sitemiz üzerinden vereceğiniz seksi kostüm modelleri aynı gün kargo teslimatı ile tamamen gizli olarak adresinize teslim edilmektedir. Siz kargo poşetini açana kadar içeriğini kimse bilemez.

Erotik kostüm modelleri gerek görselliği gerekse kalitesi ile partnerinizin aklını başından alacaktır. Birbirinden şık fantezi kostüm modelleri sizin için özel üretildi.

Sitemizde Türkiye’nin ve Avrupa’nın en gözde modellerine ulaşabilir, satın alabilirsiniz.

Sitemizde; lolita kostümü hizmetçi kostümü, hemşire kostümü, asker kostümü, yunan tanrıçası kostümü, dansöz kostümü vb gibi onlarca kostüm bulunmaktadır.

Seksi kostüm , fantazi kostüm modelleri yurtiçi ve yurtdışı tasarımcılar tarafından özel olarak hazırlanmaktadır. Bazen göğüs dekoltesi ile seksi hizmetçi kostümü, bazen süper mini eteğiyle hemşire kostümü tasarlayan bu tasarımcılar, gerek sektörü gerekse üretim alanında uzmandırlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.