Seksi Külot, String ve Tanga

Kadınların vazgeçilmez iç giyim ürünleri arasında string ve tanga modeller gelmektedir. Hem normal yaşantıda hem de özel hayatta string, tanga modelleri çok önemlidir. Sitemizde, bir erkeği baştan çıkartabilececek birçok string modeli bulunmaktadır.

Sitemizde hemen hemen tüm ürünler string ve tanga ile gönderilmektedir. Ayrıca string tanga kategorimizde yer alan yüzlerce modeli de tek olarak satın alabilirsiniz. Fiyat olarak çok uygun olması nedeniyle tüm string ve tanga modelleri özel ilgi görmektedir.

Sitemizde 100 TL üzeri kargo ücretsizdir. Bu nedenle de siparişinizi 100 TL ye tamamlamak isteyen müşterilerimiz de string ve tanga seçerek ücretsiz kargo fırsatımızdan yararlanmaktadır.

String ve tanga modelleri genellikle tül, dantel ve lame (deri) malzeme kullanarak hazırlanmaktadır. String ve tanga modelleri, normal külotlardan farklı olarak seksiliği daha çok ön plana çıkarmak için tasarlanıp üretilmektedir.

İş hayatında yer alan kadın müşterilerimiz gerek etek gerek pantolon altına iz belli etmediği için string ve tanga tercih etmektedirler. Bu sayede string ve tanga dış giyimin en önemli tamamlayıcı unsuru haline geliyor.

Bir kadının direk özel bölgesi ile temas etmesi nedeniyle çok çok önemlidir, ve ürün seçiminde özellikle dikkat edilmelidir.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.