Kendi Markanı Çıkartmak İçin

MY PASSION
by Angels Passion


Geliştirdiğimiz yenilikçi ve heyecan verici bir sistemle karşınızdayız!

Dünyanın en büyük harness üreticilerinden ve sektöründe öncü markalarından olan Angels Passion olarak, kendi markanı çıkarma ve satma imkanı sunan bir sistem oluşturduk ve buna “MY PASSION” dedik.

Artık kendi markanı yaratmak için büyük sermayeler harcamana gerek yok.

MY PASSION sistemimizle, tüm ürün kategorilerimizdeki ürünleri ücretsiz olarak kullanabilecek, kendi görsellerin ve içeriklerinle birlikte kendi markanı oluşturabileceksin.

Sınırsız tasarım ve kombinasyon seçenekleriyle hayal gücünün sınırlarını zorlayacak ve benzersiz koleksiyonlar oluşturabileceksin.
Bu sistemle, artık kendi markanı yaratmanın heyecanını yaşayacak ve ürünlerimizi tüm dünyada kendi markanla satabileceksin.

Heyecan verici değil mi?

YANİ KENDİME AİT BİR MARKAM MI OLACAK?

EVET, tam da öyle.

Angels Passion, 3.000'den fazla modelini bu proje için sizlere sunuyor. Sizler bu ürünlerin fotoğraf çekimleri, video çekimleri vb. tüm içerikleri kendiniz üreteceksiniz. Sonra istediğiniz satış kanallarından (satış tecrübesi olmayanlar için destek ve yönlendirmeleri yapıyoruz.) kendi e-ticaret sitenizden, pazaryerlerinden ya da sosyal medya üzerinden hedef kitlenize ulaştırıp satış yapabilirsiniz.

İçerik üretimi konusunda tecrübe ve ekipmanı olmayanlara altyapımızı açıyoruz ve çekimlerinde yardımcı oluyoruz. "Angels Passion Selfie Room" adını verdiğimiz ofisimizde istediğiniz gibi içeriklerinizi üretebilirsiniz.

ÜRÜN GRUPLARI NELERDİR? HEP EROTİK ÜRÜNLER Mİ VAR?

Tabii ki hayır.

Reflektörlü Harness (Dünya’da Sadece Angels Passion üretmektedir.)
Erotik – Fantezi Harness – İç Giyim,
Günlük Kullanım Harness,
Harness Kemer,
Kedi (hayvan grubu) Harness,
BDSM,
Erkek,

Bu ürün gruplarımızdan istediğinizle markanızı oluşturabilirsiniz.

PEKİ, BU MY PASSION SİSTEMİ NELER KAZANDIRACAK?

İşte cevabı:

YÜKSEK GELİR İMKANI

MY PASSION sistemi sayesinde, kendi markanızın satışlarını yaparak kendi işinizi kurabilir, gelirinizi artırabilirsiniz. İsterseniz Türkiye'ye satış yapın isterseniz tüm dünyaya. BU SENİN HİKAYEN !! Biz sadece kendi hikayeni yazman için yanındayız.

SIFIR YATIRIM

Herhangi bir yatırım yapmadan, satışa hazır yüzlerce modeliniz olacak. Sadece bütçe değil, binlerce modelin kalıp, üretim vb. süreçleri ile uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

DROPSHIPPING KOLAYLIĞI

Biz, tüm altyapıyı, üretimi ve nakliye işlemlerini sizin için karşılayarak size dropshipping kolaylığı sunuyoruz. Ürünlerimizi sipariş eden müşterilerinizin ürünleri doğrudan bizden alacak olması, size lojistik süreçlerle uğraşma yükünden kurtarırken müşteri memnuniyetini de artırır.

SOSYAL MEDYADA YÜKSELİN

MY PASSION sistemi, sosyal medya etkileşiminizi üst seviyelere taşıyacak bir fırsat sunuyor. Kendi markanızla sosyal medya platformlarında aktif olabilir, müşterilerinizle doğrudan etkileşim kurabilir ve sadık bir takipçi kitlesi oluşturabilirsiniz.
Yaratıcı pazarlama stratejileriyle, ürünlerinizin tanıtımını yapabilir, potansiyel müşterilerinizi etkileyebilir ve markanızı daha geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz.

DESTEK ve EĞİTİM

MY PASSION sistemiyle birlikte, sürekli olarak size destek olacak ve eğitim imkanları sunacak bir ekibimiz bulunuyor. Pazarlama stratejileri, satış teknikleri ve marka yönetimi konusunda size rehberlik edecek ve başarılı olmanız için gereken tüm bilgileri paylaşacaklar.

ANA MARKA GÜVENCESİ

MY PASSION sistemiyle birlikte markanız, ana marka olarak Angels Passion kalitesi ile güvence altındadır.

NEDEN BU PROJE?

Teknolojinin gelişmesiyle beraber üretilen içerikler artmaya ve yüksek kaliteli olmaya başladı. Eksik olan tek şey içerik üreticileri için yüksek kaliteli ürünler. Dünyanın en büyük üreticilerinden biri - Angels Passion olarak ürünlerimizle, içerik üreticilerini buluşturup neler ortaya çıkacağını merak ediyoruz.

Bu benzersiz MY PASSION sistemiyle harness sektöründe kendi markanızı yaratma fırsatını kaçırmayın! Yaratıcılığınızı konuşturun, gelirinizi artırın ve sosyal medyada yükselin. Biz, her adımda size destek olacak ve başarınıza ortak olacağız. Şimdi harekete geçin ve iç giyim ve harness dünyasında kendi markanızı oluşturmak için bize ulaşın!

BU PROJE KİMLER İÇİN UYGUN

MY PASSION, kendi işini yapmak isteyen, kendi markasını oluşturmak isteyen herkese hitap eden bir projedir. Yaş, kilo, cinsiyet fark etmeksizin herkes kendi çalışmasını yaparak kendi markasını hayata geçirebilir.

PROFESYONEL MESLEK GRUPLARI DA PROJEYE DAHİL OLABİLİR Mİ?

Tabii ki. Projemiz ve ürün gruplarımız birçok meslek grubu için ilgi çekici içerikler üretmesine imkan sağlamaktadır. Şu ana kadar çalıştığımız meslek ve spor gruplarından birkaç örnek şu şekildedir:

Mankenler,
Dansçılar,
Pole dansçılar,
Vücut geliştiriciler,
Dj’ler,
Fenomenler,
Youtube – TikTok, Reels içerik üreticileri.

Ayrıca öğrenci ve ev hanımları da ürettikleri içeriklerle başarılı sonuçlar alabilmekteler.

MY PASSION sistemiyle birlikte markanız, ana marka olarak Angels Passion ürün kalitesi ve operasyon yönetimi ile güvence altındadır.

KARŞILIĞINDA NE ÖDEYECEKSİNİZ?

Bu projeye dahil olmak için, çekimler ve destekler için hiçbir ücret ödemeyeceksiniz. Sadece üretilen içerik, ürün ve iş ortaklığı konusunda birkaç maddeden oluşan, her iki tarafın da çıkarlarını güvence-garanti altına alan bir anlaşma. Sadece bu.
Satışlarınız başladıktan sonra normal bayilerimiz gibi ürünü bayi fiyatlarımızdan satın alıp müşterilerinize ulaştıracağız.

Projeye katılım, yoğunluğa göre sırayla sisteme dahil edilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.