Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
Toplam 62 ürün görüntüleniyor.
1 2

Sütyen, Sütyen Takım Modelleri

Bir kadının vazgeçilmez iç giyim ürünlerinin başında sütyen takım gelmektedir. Fiziki ihtiyaçlardan ötürü hemen hemen tüm kadınlar sütyen veya sütyen takım modelleri kullanmaktadır. Sitemiz üzerinde en kaliteli markaların, en yeni sütyen takım modellerine ulaşabilirsiniz.

Sütyen takım modelleri, desteksiz ve destekli olarak üretilmektedir. Göğüs ölçüsü küçük olan kadın müşterilerimiz, göğüslerini daha dik göstermesi için genelde destekli sütyen takım tercih etmektedir. Bu sayede gündelik kullanımda hem daha rahat ediyorlar, hem de daha güzel bir görünüme sahip oluyorlar. Göğüs ölçüleri büyük olan kadın müşterilerimiz ise desteksiz sütyen takım modellerini tercih etmektedirler. Toparlayıcı özelliği olan desteksiz sütyen modelleri ile daha düzgün ve seksi bir görünüme sahip olmaktadırlar.

Sütyen takım modelleri farklı cup ölçülerinde üretilmektedir. Ülkemizde genelde B Cup sütyen takım modelleri tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.

Sütyen modelleri sadece tek sütyen olarak da satılmaktadır. Ama genelde kadın müşterilerimiz sütyen takım olarak alt ve üst şeklinde tercih etmektedirler.

Sütyen takım modelleri bir kadının vücudundaki en hijyenik bölgelere temas ettiği için tercih edilen kumaşlar yumuşak kumaşlardır. Jartiyer Takım ailesi olarak hijyen en dikkat ettiğimiz konular arasında yer almaktadır. Sütyen takım seçerken, bu tarz konuları unutmamanızı tavsiye ederiz.

Genelde tül ve dantel ile üretilen sütyen takım modelleri kadınların zevkine göre tasarlanmaktadır. Bir kadını daha seksi ve çekici gösterecek şekilde tasarlanan sütyen takım modelleri bir çok renk seçeneği ile üretilmektedir. Siyah, kırmızı, beyaz ve ekru gibi ana renklerin yanı sıra yeşilden mor renge kadar bir çok renk seçeneği bulunmaktadır.

Bir kadın için sütyen takım çok önemlidir. Rahatsız eden bir sütyen tüm gününüzü eziyete çevirebilir. Bu nedenle sütyen tercih ederken tam bedeninize uygun sütyen takım seçmek çok önemlidir.

Spor yapan kadın müşterilerimiz için sporcu sütyen modelleri de sitemizde bulunmaktadır. Spor yaparken daha rahat hareket etmeyi sağlayan bu modelleri yerinizden kalkmadan sipariş verebilir, adresinize isteyebilirsiniz.

Jartiyer Takım.Com web sitemiz üzerinden, Türkiye’nin en önemli sütyen markalarına ulaşabilir, yeni sütyen takım modelleri inceleyebilir, sipariş verebilirsiniz. Tüm siparişleriniz dışarıdan belli olmayacak şekilde adresinize teslim edilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.